עצרת התייחדות של בוגרי תנועות המנהיגות בגדרהבוגרי תנועות ומנהיגות הנוער של גדרה התייחדו עם כאב המשפחות השכולות וייחלו לשובם של החטופים הביתה

מועצה אזורית גדרה

השבוע התקיימה עצרת במרכז אופק של בוגרי ובוגרות תנועות המנהיגות בגדרה להתייחדות עם כאב המשפחות השכולות ולתפילה לשובם של החטופים הביתה.

גדרה כולה כואבת את כאבן של המשפחות ששכלו את היקרים להם- גיא שמחי ז״ל, ליאון בר (בן מוחה) ז״ל, תהילה קעטבי ז״ל, רז מזרחי ז״ל, תומר שפירר ז״ל וקים דמתי ז״ל. כל אחד ואחת מהם עולם ומלואו, גיבורים ומייחלת לשובם בשלום של עומר וינקרט, מתן צנגאוקר, מירב טל וכל החטופות והחטופים.

בטקס שובר לב, כשהנרות שוברים את החשיכה הבוגרות והבוגרים כתבו את שעל ליבם למשפחות השכולות במחברות זכרון והפריחו בלונים בתפילה ובתקווה שהחטופים ישובו הביתה.

ראש המועצה יואל גמליאל: " כולנו אחים, צריכים להיות יחד, לחזק ולתמוך במשפחות. אנחנו מחזקים את המשפחות השכולות וכואבים את כאבן, אנחנו עומדים לצידכם ונעשה כל שלאל ידינו לסייע בשעתכם הקשה מנשוא. כולנו מתפללים שכל החטופים והחטופות יחזרו הביתה בשלום, לחיק משפחתם. כולנו יחד איתכם. תודה למרכז אופק על עצרת חשובה זו."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה