קהילת גדרה מענקים מעטפת תומכת למפוני העוטף והצפוןהמועצה המקומית גדרה יחד עם מרכז אופק וקהילת גדרה מעניקים מעטפת למפוני העוטף והצפון החל משירותי ביגוד ועד לשירותי תמיכה וחינוך

דוברות גדרה

מרגע פרוץ המלחמה נקלטו בגדרה עשרות רבות של משפחות מהעוטף ומהצפון, חלקן מתאכסנות במלון ליר וחלקן משולבות בתוך הקהילה.

המועצה המקומית גדרה יחד עם מרכז אופק פועלת להעניק למפוני העוטף והצפון תחושה של בית ככל שניתן תוך מתן מענה ושירות למפונים ביד רחבה. בתוך כך, במרכז אופק ניתן מענה של מזון, ביגוד, טואלטיקה, משחקים וכל סיוע נקודתי. במקביל לכך, המחלקה לשירותים חברתיים מעניקה באופן שוטף תמיכה וליווי למשפחות ואגף החינוך היישובי משלב בגני הילדים ובבתי הספר עשרות ילדים וילדות. זאת, בשיתוף פעולה מלא עם קהילת גדרה שנרתמת ומתגייסת בכל הרבדים לסייע.

ראש המועצה יואל גמליאל: "תודה לצוותי המועצה המקומית גדרה ולמרכז אופק על ההירתמות המלאה להעניק למפוני העוטף והצפון מעטפת מלאה של כלל השירותים. כמו כן, אני מודה לאבישג צור ומירי דודו שהן גם תושבות גדרה, נציגות מטעם משרד החינוך ומשרד הרווחה בהתאמה על עבודה בלתי פוסקת בנושא ובשיתוף פעולה מלא עם אגפי המועצה. בנוסף אני מודה לבעלי מלון ליר בגדרה על ההירתמות המהירה ואירוח המפונים בצורה בלתי רגילה ויוצאת דופן. ותודה מיוחדת לכם, קהילת גדרה היקרה, על תרומות, פעילויות הפגה, תמיכה רגשית ועוד ועוד. התברכנו בקהילה חמה, מיוחדת ומלאת נתינה. "

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה