ניצול ציני: חברות המזון מייקרות את המחיריםחברות המזון מנצלות את המצב ומייקרים מחירים. חלק מהמוצרים התייקרו וייקורים נוספים בפתח. מה נוכל לעשות כדי לשלם פחות?

מדפי הירקות מלאים (צילום: אשדוד נט)

ניצול ציני: בימים הקרובים אנחנו נראה גל עצום של התייקרויות מחירים, זאת בנוסף למחירים שכבר עלו. כשהמלחמה בדרום בעיצומה והמלחמה בצפון נראית בלתי נמנעת חברות המזון מנצלות את ההזדמנות שתשומת הלב שלנו תפוסה ומודיעים על צונאמי של התייקרויות. 

הנה רשימה של החברות שכבר הודיעו על עליות מחירים בימים הקרובים, ושימו לב: מדובר על עליות מחירים של בין 5% ל-40%

שטראוס-עלית - שמן זית, מוצרי קפה, חטיפים ועוד - עד 25 שסטוביץ - פסטה ברילה, פלמוליב ועוד - עד 15% סוגת - סוכר, שעועית, חומוס, עדשים, טונה - עד 40% יכין - שימורים כמו תירס  , חומוס, אפונה, רוטב עגבניות - עד 15% בית השיטה - שימורי זיתים, מלפפון חמוץ, שמן זית - עד 15%🫒 ויליפוד - רטבים, שימורי תירס, אורז ועוד - עד 15% ויסוצקי - חליטות תה - עד 8%

זה אומר שכולנו נשלם הרבה יותר  על כל קניה שנעשה. 

מומחה הכלכלה שחר וולף: "העלאות המחירים האלה לא מוצדקות בעליל! מרבית החברות הודיעו על צמיחה בהכנסות בשנה שעברה ולמרות זאת מתבכיינות עכשיו על כך ש"הן מוכרחות להעלות מחירים".

לדבריו, הדולר יורד, האינפלציה בירידה וגם עליית מחירי השינוע בעקבות החות'ים באה אחרי ירידה דרסטית של המחירים בשנה שעברה. אז אין שום סיבה אמיתית להעלות עכשיו מחירים ומדובר בניצול ציני של המלחמה.

מה עושים תכלס'?

מעלים את המודעות! בבקשה שתפו את המידע הזה בכל הכח. שתגיע לחברים, לשרים, לאנשי תקשורת. לא הגיוני שכולם נושאים בנטל במדינה כולם נפגעים בהכנסות והחברות ימשיכו לחגוג.

די לדיבורים הגיע זמן למעשים! ככל שההודעה הזו תגיע לעוד אנשים המודעות תתעורר ונוכל להשפיע. בנוסף נסו בשבועות הקרובים להימנע מרכישת החברות הללו.

להצטרפות לקבוצות של שחר וולף:

 https://chat.whatsapp.com/FFOsX2wfJaE213kfOfXHHi 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה